Užklausimas

Dėl: Suvirinimo įranga

Suvirinimo įranga

Baltexim prekiauja suvirinimo įranga, įvertinta sunkiosios ir lengvosios pramonės profesionalų. Siekdami išlaikyti aukštus standartus palaikančios bendrovės įvaizdį bei patikimo partnerio vardą, savo sukauptos patirties ir įgytos kompetencijos pagalba, atsirinkome tik tokių suvirinimo įrangos gamintojų produktus, kuriuos tiekdami užsakovui esame užtikrinti, kad klientas gaus rinkoje moderniausią, patikimiausią ir ergonomiškiausią produktą.

Baltexim prekiauja:

  • Invertoriniais suvirinimo įrenginiais;
  • Pusautomačiais suvirinimo įrenginiais;
  • TIG suvirinimo aparatais;
  • Plazminio pjovimo aparatais;
  • Pramoniniais transformatoriniais aparatais;
  • Kontaktiniais suvirinimo aparatais;

Plačioje gaminių gamoje, užtikriname, rasite būtent tokią suvirinimo įrangą, kuri geriausiai bus pritaikoma Jūsų darbo sąlygomis. Prekiaujame tiek smulkiems suvirinimo darbams skirtais suvirinimo aparatais, išsiskiriančiais kompaktiškumu, lengvumu transportuojant bei mažu energijos sunaudojimu, tiek trifaze, nuolatinės srovės suvirinimo įranga, naudojama laivų pramonės statyklose, daugiaserijinėje gamyboje ir panašiai. Remdamiesi rinkos tendencijomis, siūlome tik modernią suvirinimo įrangą, kuri demonstruoja puikias suvirinimo charakteristikas dirbant su įvairių rūšių elektrodais, pasižymi puikiais elektros sunaudojimo koeficiento rodikliais, ir patogumu naudoti.

Siekdami nuolatinio bendradarbiavimo ir patikimo ryšio su klientu, patariame ir padedame išsirinkti tinkamiausią suvirinimo įrangą. Mūsų vadybininkų komanda pasiruošusi Jus supažindinti su dominančio suvirinimo aparato charakteristikomis ir subtilybėmis, o išsamiai aptarus Jūsų veiklos pobūdį, pilnai sukomplektuosime įrangą.

 

 

Invertoriniai

Baltexim, UAB, Panerių 51, LT-03202 Vilnius, el. paštas: info@baltexim.lt
© 2019 visos teisės saugomos.